no comments

Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı Özeti (16 Mart)

Fox TV’nin yeni dizisi Bir Aile Hikayesi ilk bölümü ile ekranlara gelirken Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm fragmanı ve özeti merak konusu oldu. MedYapım’ın üstlendiği, Merve Girgin’in yönettiği, Deniz Madanoğlu’nun yazdığı dizinin 16 Mart Cumartesi 2. bölümünden neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı Özeti (16 Mart)

Bir Aile Hikayesi dizisi oyuncuları arasında Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Elçin Afacan, Olgun Toker, İrem Sak, Ali Seçkiner Alıcı, Alperen Saldıran,Serkan Ercan gibi isimler bulunuyor. Usta oyuncular Amerikan uyarlaması olan diziyi Türkçe olarak izleyicilere aktarıyor. Dizi ilk bölümü ile ilgi görünce izleyenler ikinci bölümünde olacakları merak etti.

Bir Aile Hikayesi 1. bölümünde Cem (Celil Nalçakan) ile Reyhan (Songül Öden) karı kocadır. Reyhan üçüz çocuklarına hamiledir. Reyhan’ın doğum günü aynı zamanda çocukların da doğumu olacaktır. Reyhan ile Cem üçüz çocuklarını beklerken hayat onlara acı bir ve tatlı bir sürpriz hazırlamıştır.

bir aile hikayesi 16 mart
Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı?

Bir Aile Hikayesi konusu ile de merak uyandırdı. Dizinin 1. bölümünde 36 yaşına değen Beste (Elçin Afacan) ise kiloları ile dertlidir. Beste doğum günü ile birlikte kilolarından da kurtulmak için karar verir. Beste’nin kardeşi Berk (Birkan Sokullu) ise bir reklam şirketinin yüzüdür. Bir anlaşması vardır. Ancak Berk bu işi yapmaktan mutlu değildir ve bir karar vermek zorundadır.

Bunu Görmelisin >> Bir Aile Hikayesi Derya Kimdir?

Bir Aile Hikayesi 1. bölüm özetinde; Mahur (Olgun Toker) Müjde (İrem Sak) ile evlidir ve 2 kızı vardır. Mahur, doğum gününde kendisini cami avlusuna bırakan babasının varlığını öğrenir ve onu bulur. Mahur babası Şakir (Ali Seçkiner Alıcı)’i evine getirir. İlk bölümde yaşanan bu olayların ardından Bir Aile Hikayesi 2. bölümde olacak olaylar merak konusu oldu.

Bir Aile Hikayesi 2. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Bir Aile Hikayesi 2. bölüm fragmanı ile birlikte dizide kim kimin neyi oluyor onu da çözmüş oluyoruz. Cem ve Reyhan’ın çocukları Beste, Berk ve Mahur’dur. Reyhan üçüz değil ikiz doğurmak zorunda kalmıştır. Üçüzlerden bir tanesi hastanede ölmüştür. Burada Berk ve Beste öz kardeş, Mahur ise üvey kardeştir.

Mahur, cami avlusuna bırakılmış ve Reyhan’ın doğum yaptığı gün bir hayırsever tarafından hastaneye getirilmiştir. Cem ve Reyhan işte bu noktada Mahur‘u evlat edinirler. Mahur’da Cenk ve Beste ile birlikte büyür. Yıllar sonra Mahur babasını bulur ve eve getirir. Babası hastadır ve doktorlar ölmek üzere olduğunu bir kaç aylık ömrü olduğunu söylerler.

bir aile hikayesi özetleri
M

Mahur’un kalbi iyilikle dolu olduğundan bazı şeyleri görmek istemez. Müjde Şakir ile konuşur ve Mahur’dan aldığı paraları ne yaptığını sorar. Müjde şüphecidir ve Şakir’e pek güvenmez. Ancak Şakir iyi biri olduğunu amacının sadece son bir kaç ayını mutlu geçirmek istediğini söyler.

Bunu Görmelisin >> Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor?

Bir Aile Hikayesi 2. bölüm fragmanında; dizide hem geçmiş zaman hem günümüz anlatılıyor. 3 kardeşin anne ve babası Reyhan ve Cem ile yaşadıkları geçmiş zamanları hem de günümüzdeki zamanları anlatıyor. Bu yönüyle de dikkat çeken dizinin 2. bölüm özeti Cem ve Reyhan’ın Mahur’un evine gelmesi ile bitiyor.

Bir Aile Hikayesi 16 Mart 2. Bölüm Fragmanı: