Çocuk Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Gelecek sezon Star TV’de ekranlara gelmesi beklenen Çocuk dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri belli olmaya başladı. Çocuk Dizisi ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Usta oyuncu İrfan Şahin’in patronu olduğu 1141 Prodüksiyon’un yapımını üstlendiği Çocuk dizisinin çekimleri 4 Ağustos Pazar günü başladı.

Yemin, Benim İçin Üzülme, Huzur Sokağı, Kaçak, Kırgın Çiçekler ve Can Kırıkları gibi dizilerin yönetmenliğini yapmış olan Serkan Birinci Çocuk dizisini de yönetecek isim oldu.

Konusu henüz netleşmeyen dizinin isminden yola çıkarak bir çocuğun hikayesini anlatması bekleniyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin oyuncu kadrosunda usta bir ismin yer alacağı ortaya çıktı.

Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Oyuncu kadrosunda önemli isimlerin yer alması beklenen dizinin kadrosunda Nazan Kesal Asiye karakteri ile yer alacak. Dizide yer alacak dizide Özge Gürel’ ve Serhat Teoman’ın da ismi geçiyor. İsimler netleştikçe yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Merve Çağıran (Akça)

1992 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Lise eğitimi dahil İzmir’de yaşamını sürdüren oyuncu 35,5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. 174 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır.

Küçük Gelin, Ötesiz İnsanlar, Kaçak Gelinler, Tatlı Küçük Yalancılar, Aşk Laftan Anlamaz ve İkimizin Yerine isimli projelerde rol aldı.

merve çağıran

Merve Çağıran ile 1441 Yapım şirketi yöneticileri imza aşamasında. Oyuncu muhtemelen dizide başrol kadın oyuncu olarak yer alacak. Gelişmeleri bildireceğiz.

Nazan Kesal (Asiye)

1969 yılında Manisa’da dünyaya gelen başarılı isim 162 cm boyunda 55 kg ağırlığındadır. Koç burcu olan oyuncu kahverengi gözlere sahiptir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümü mezunudur.

Nazan Kesal kendisi gibi oyuncu olan Ercan Kesal ile evlidir. Ercan Kesal Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde İdris Koçavalı karakterini canlandırmaktadır.

Nazan Kesal oyunculuk dışında senaryo yazarlığı ve yönetmenlik de yapmıştır. Her rolün hakkını veren oyuncu Süper Baba, Aliye, Cennetin Çocukları, Aşk ve Ceza, Kayıp Şehir, Bir Ömür Yetmez, Analar ve Anneler, Fazilet Hanım ve Kızları, Nasipse Adayız, Tuzdan Kaide gibi projelerde rol alan oyuncu son olarak TRT ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde rol almıştır.

Kenan Acar (Murat)

1990 yılında İzmir ilinde dünyaya gelen oyuncu 191 cm boyundadır. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Oyunculuk eğitimlerinin ardından ekranlarda yer almaya başladı.

çocuk murat

2009 yılında Ölüm Süvarileri projesinde yer alan oyuncu 2015 yılında Gamsız Hayat dizisinde rol aldı. Cesur Yürek dizisinde Ali Ekber karakterini oynayan oyuncu 2017 yılında yayınlanan Meryem dizisinde Güçlü karakteri ile tanındı. Son olarak Papatya isimli sinema filminde rol aldı.

Ceyda Ateş (Şule)

1987 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Barış Manço Eğitim ve Kültür Merkezi Tiyatro bölümünde kurs alan oyuncu bu zamana kadar bir çok dizi ve sinema filmine adını yazdırdı.

çocuk dizisi şule

1995 yılında Çiçek Taksi dizisinde rol alan oyuncu Hayat Bilgisi, Kavak Yelleri, Dolu Dizgin Yıllar, Adını Feriha Koydum, Gamsız Hayat, Sol Şerit, Hayat Bitti gibi projelerde rol aldı.

Özge Gürel (Kesinleşmedi)

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Özge Gürel, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü bitirmiştir.

Kızım Nerede dizisi ile sektöre adım atan oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Rana karakterini canlandırmıştır. İnsan Aldandı, Medcezir, Bizum Hoca gibi projelerde rol aldı.

özge gürel çocuk dizisi

Geniş kitlelere ise Fox ekranlarında yayınlanan Kiraz Mevsimi dizisindeki Öykü karakteri ile ulaştı. Yıldızlar Şahidim, Organik Aşk Hikayeleri, Muhteşem İkili ve Annem projelerinde yer aldı.

Serhat Teoman (Ali Kemal)

1983 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde yaptı.

serhat teoman çocuk dizisi

Oyunculuk dışında yönetmen, senarist ve yapımcılık da yapan başarılı isim Avrupa Yakası, Yemin, Kız Takımı, Bitmeyen Şarkı, Kuzey Güney, Acil Aşk Aranıyor, Mahalle ve Kızım projelerinde rol aldı.

Bunu Görmelisin >> Zümrüdü Anka Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Sizce Çocuk dizisinde Nazan Kesal ile birlikte hangi oyuncular yer almalı? Dizinin çocuk oyuncusu kim olmalı?

Çocuk Dizisi Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.