1 comments

Hercai 2. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Mart Miran’ın İntikamı

ATV ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanan Hercai 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 2. bölümde Reyyan ile Miran evlenecek mi? Tüm bilgiler yazımızda.

Hercai 2. Bölüm Fragmanı Özeti 22 Mart Miran’ın İntikamı

Hercai ilk bölümde Miran küçüklükten beri intikam ile büyümüştür. Bu intikam ateşi Miran’ın içinde öyle büyümüştür ki Şadoğulları’ndan intikamını alacaktır. Miran’ın babası yıllar önce ölmüştür. Bu durum Miran’ın babaannesi Azize Aslanbey tarafından yıllarca ilmek ilmek işlenmiştir.

Hercai dizisinde Aslanbey ile Şadoğlu ailesi artık iş yönüyle değil akraba olarak da ortak olacaklardır. Miran konağa gelir ve Reyyan’ı ister. Nasuh Şadoğlu ilk olarak Yaren’i vermek ister ve haber gönderir. Miran ise ailesi ile kız istemeye gelir ancak Yaren’i değil Reyyan’ı ister. Bu durum kısa bir gerginliğe neden olur. Ancak sonunda Reyyan’ı Miran’a verirler.

hercai 2. bölüm
Hercai 2. Bölüm fragmanı özeti

Hercai dizisinde Miran’ın babasının ölümünde Reyyan’ın babası Hazar’ın sorumlu olduğu düşüncesi Aslanbey ailesinde hakim düşüncedir. Özellikle Miran ve Azize Aslanbey tek sorumlunun Hazar olduğunu düşünürler ve Miran intikam için kızı Reyyan ile evlenecektir.

Hercai 2. Bölüm Fragmanı Özeti

Hercai dizisinin son bölümünde Miran’ı seven birisi daha vardır. O da Gönül’dür. Gönül Reyyan ile görüşür ve onu evlilikten vazgeçirmeye kalkar. Gönül Reyyan’a Miran ile evlenmek isteyip istemediğini sorar. Reyyan istemiyorum değince Gönül Miran’a gider ve ona Reyyan’ın evlenmek istemediğini söyler.

Dizide Azat Şadoğlu’da Reyyan’a aşıktır ve Miran’a düşmandır. Miran’ı evlilikten vazgeçirmek için tehdit eder. Miran ise Reyyan’ın kendisi ile evleneceğini ve bunu istediğini söyler. Azat Reyyan’a Miran ile evlenmek isteyip istemediğini sorar. Reyyan evlenmek istediğini söyler.

Bunu Görmelisin >> Hercai Reyting Sonuçları

Hercai 2. bölüm fragmanı özeti henüz yayınlanmadı. Ancak dizide Miran intikam ile başladığı yolculukta Reyyan’a aşık olacaktır. Bu aşk sonunda ise çok canlar yanacak. Hazar’ın Miran’ın babasının ölümü ile bir ilgisi olmadığı da ortaya çıkacaktır.

Hercai dizisinde Gönül ile Miran karı kocadır. Ancak Miran Gönül’ü sevmemektedir. Gönül’ü kardeşi olarak tanıtmıştır. Ancak Gönül Miran’ın eşidir. Gönül Mardinli değildir. Gönül Miran’ın intikamı dolayısıyla Mardin’e gelmiştir. Bakalım Miran’ın işini bozacak mı?

Bunu Görmelisin >> Gönül ve Miran’ın evliliklerinin Detayları

Oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin, Macit Sonkan, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Ebrar Demirbilek bulunmaktadır. Mia Yapım’ın üstlendiği dizide Cem Karcı yönetmen koltuğunda otururken, Feraye Şahin, Eda Tezcan senaryosu yazıyor. Hercai her cuma ATV ekranlarında.

Hercai 2. Bölüm Fragmanı

Hercai Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

One Response

  1. Damla