Sevgili Geçmiş Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Star ekranlarında yayınlanmak üzere yeni bir dizi daha geliyor. Gelecek sezona hummalı bir hazırlık içerisinde olan Star Tv Sevgili Geçmiş isimli dizi ile izleyicileri ekran başına çekmeyi hedefliyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise belli olmaya başladı.

Süreç Film’in Star ekranları için hazırladığı dizinin senaristliğini Funda Alp yaparken dizinin yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturacak.

3 Kız kardeşin gizemli bir mektubun ardından birbirlerini bulma hikayesini anlatan Sevgili Geçmiş dizisinde hangi oyuncular yer alacak? Yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sevgili Geçmiş Oyuncuları ve Karakterleri

Ağustos ayında çekimlerine başlanması beklenen Sevgili Geçmiş dizisinin başrol oyuncuları Emre Kınay ve Ece Uslu oldu. Diğer oyuncular için cast çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncu kadrosu şekillendikçe içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Ece Uslu

1974 yılında İzmir ilinde dünyaya gelen Ece Uslu sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusudur. Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosu’nda bir yıl boyunca oyuncu olarak yer aldı. Başak Gürsoy Mankenlik Ajansına bağlı olarak fotomodellik ve reklam oyunculuğu yaptı.

Stüdyo Oyuncuları topluluğunda eğitim aldı. İzmir Devlet Tiyatrosu Bale ve Müzik eğitimi alan oyuncunun izleyici ile ilk buluşması İz Peşinde Neriman karakteri ile oldu.

sevgili geçmiş ece uslu

Ah Kardaşım, Ana, Anılardaki Sevgili gibi projelerde rol alan oyuncu Kara Melek dizisinde Şule rolü ile izleyicilerin takdirini kazandı. 2002 yılında Zerda dizisinde rol alan başarılı isim dizilerin vazgeçilmez oyuncusu oldu. Karagül dizisinde canlandırdığı Ebru karakterini 4 sezon oynayan başarılı sanatçı Dayan Yüreği dizisinde Elvan karakterini canlandırdı.

Emre Kınay

1970 yılında İstanbul ilinde dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun oldu. İnşaat Filmi ile 23. İstanbul Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

Bizimkiler, Gülşen Abi, Yılan Hikayesi, Ah Kalbim, Aile Reisi, Güneşi Gördüm, Ustura Kemal, Ulan İstanbul, Güneşin Kızları, Koca Koca Yalanlar ve Vurgun projelerinde rol aldı.

emre kınay

2004 yılında Emine Ün ile evlenen Emre Kınay’ın Duru isminde bir kızı bulunmaktadır. 2009 yılında ikili boşandı.

Sevda Erginci (İpek)

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu lise yıllarından itibaren tiyatro ve oyunculuk ile ilgilenmektedir. 165 cm boyunda olan oyuncu 50 kg ağırlığındadır.

Yasak Elma dizisinde Onur Tuna ile birlikte başrol oynayan oyuncu Onur Tuna’nın Mucize Doktor dizisinde rol alacak olmasının ardından kendisi de Sevgili Geçmiş dizisi ile anlaştı.

sevgili geçmiş ipek

Koyu Kırmızı, Veda, Karagül, Uzaklarda Arama, Hayat Bazen Tatlıdır, Ver Elini Aşk oyuncunun rol aldığı diğer projelerden oldu.

Çiçek Acar (Gülistan)

1981 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. 162 cm boyundadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. 29-30 isimli dizi ile oyunculuk hayatına başlayan Çiçek Acar, Başka Semtin Çocukları, Gece Gündüz, 72. Koğuş, Hatasız Kul Olmaz, Beyaz Balina gibi projelerde rol almıştır. Oyuncu son olarak ATV ekranlarında yer alan Cennettin Gözyaşları isimli dizide Nilgün karakterini canlandırmıştır.

sevgili geçmiş gülistan

Sevgili Geçmiş dizisinin başrol oyuncularını nasıl buldunuz? Sizce ikili iyi bir sinerji yakalayabilir mi?

Bunu Görmelisin >> Çocuk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sevgili Geçmiş Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.