no comments

Yaralı Kuşlar 1. 2. 3. 4. 5. Bölüm Özetleri 1 2 3 4 5 Nisan Fragmanı

Yaralı Kuşlar 1. 2. 3. 4. 5. bölüm özetleri? Kanal D ekranlarında 1. nisan pazartesi günü izleyicisi ile buluşacak olan Yaralı Kuşlar dizisi bölüm özetlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Yaralı Kuşlar 1. 2. 3. 4. 5. Bölüm Özetleri

Stellar Yapım İnci Gülen Oarr’ın yapımcılığını yaptığı, Cem Tabak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Bedirhan Toprak, Cavidan Balcı, Elif Yılmaz, Emek Fulya Tanrıkulu, Hazel Sevim Ünal, Murat Özdemir, Münevver Yıldız’ın yazdığı Yaralı Kuşlar 1. bölümü ile 1 nisan pazartesi günü Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Yaralı Kuşlar 1. 2. 3. 4. 5. bölüm özetleri yayınlandıkça bizlerde sizlere ulaştırmaya çalışacağız. Öncelikle dizinin 1 nisan 1. bölüm özetini yayınladık. Diğer bölüm özetlerini de yayınlandıkça sizlere aktaracağız. Bu sayfayı takip ederek 2. 3. 4. 5. bölüm özetlerine ulaşabilirsiniz.

yaralı kuşlar dizisi
Yaralı Kuşlar 1. 2. 3. 4. 5. bölüm özetleri

Yaralı Kuşlar 1. Nisan Pazartesi 1. Bölüm Özeti:

Yaralı Kuşlar dizisi 1. bölüm özetinde; Meryem ve Ömer’in güzel bir hayatı geleceğe dair umutları vardır. Ancak bu umutlar babaları Durmuş’un hapisten çıkması ile sona erer. Durmuş ani bir kararla evine dönünce bu durum çocuklar üzerinde şok etkisi olur.

Durmuş, nerede kendisinin çıkarına bir durum var orada biten bir adamdır. Dini imanı paradır. Rahat bir şekilde çalışmadan para kazanmanın peşindedir. Bu nedenle Ömer üzerinden nasıl para kazanırım düşüncesi ile hareket etmektedir.

Bunu Görmelisin >> Yaralı Kuşlar Ne Zaman Final Yapacak?

Durmuş, Ömer’i korsan kıyafeti ile görünce aklına bir fikir gelir ve ablası Neriman’ın da yardımı ile Ömer’e hırsızlık yaptıracaktır. Ömer Durmuş’un isteğini yerine getirecek ancak geçmişten gelen sırlar açığa çıkınca Durmuş bu iştende para kazanma derdine düşecektir.

Yaralı Kuşlar 1. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Yaralı Kuşlar 1. 2. 3. 4. 5. bölüm özetleri? Yaralı Kuşlar dizisinde Ulviye yıllardır görmediği oğlu Levent’i görebilmek için numara yapar ve onu İstanbul’a getirmeyi başarır. Ulviye görmüş geçirmiş görgülü bir kadındır. Evladını çok sevmekte ve onun mutluluğu için yapmayacağı şey yoktur. Zengin olmasına rağmen hava atmayan biridir.

Ulviye’nin amacı hayata küsmüş olan Levent’i bir an önce hayata döndermektir. Ulviye bunu başarabilecek midir? Öte yandan Levent tekrar eski günlere dönebilecek midir? Dizide Levent eşinin ölümünden sonra oğlu Efe’yi de kaybetmiş ve bir daha bulamamıştır. Dizide Ömer Levent’in kaybolan oğludur. Kader onları bir kez daha bir araya getirebilecek midir?

Kadrosunda Gizem Arıkan (Meryem), Emre Mete Sönmez ( Ömer-Efe), Ali Yasin Özegemen (Levent), Ayşe İnci (Ulviye), Özgür Özberk (Tekin), Elif Erol (Hülya), Utku Çorbacı (Bahadır), Cemre Melis Çınar (Melis), Emre Çaltılı (Cemil), Hasan Ballıktaş (Durmuş), Canan Karanlık (Neriman), Sezgin Irmak (Doğan), Tuğba Tutuğ (Ayşe), Ceren Yavuz (Aslı) gibi oyuncuları bulunduran Yaralı Kuşlar dizisi hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Yaralı Kuşlar 2. Bölüm Özeti:

Levent teknesini soyanların peşine düşer. Meryem Ömer’in elindeki kutuyu sahibine geri vermek ister. Bu kutu manevi olarak Levent açısından önemlidir. Hülya Levent’i kalmasını istemez. Levent bir süre daha kalacağını annesine söyler. Ulviye sevinir. Öte yandan çocuklardan biri Ömer’in elinde çok değerli bir kutu olduğunu söyler. Bunun üzerine Tekin Ömer ve Meryem’in peşine düşer.

Yaralı Kuşlar 3. Bölüm Özeti:

Ulviye ile Levent astım krizi geçiren Ömer’i alıp hastaneye giderler. Meryem’de peşlerinden gider. Tekin ise Ömer’in bulunamamasına sinirlenir. Meryem polisten korkusuna Ömer’in yanına gidemez. Tekin hastaneye adamlarını gönderir. Ömer bir şekilde Levent’in elinden kurtulmak ister.

Yaralı Kuşlar 4. Bölüm Özeti:

Ömer’i adamların elinden kurtaran Levent Ömer’i evine götürür. Meryem Ömer’in Levent’in evine gittiğini görünce sevinir. Meryem para bulup Ömer’i Levent’in elinden almayı planlar. Levent Ömer sayesinde konakta kalmıştır. Bu durum annesini sevindirir. Hülya ise bu durum karşısında sinir küpü olmuştur. Meryem Ömer’i alacak parayı bulacak mı?

Yaralı Kuşlar 1. Bölüm Fragmanı