no comments

Zümrüdü Anka Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Kanal D ekranlarında gelecek sezon Zümrüdü Anka ismiyle yeni bir dizi ekranlara gelecek. Dizinin şimdiden belli olan oyuncuları, yönetmeni, senaryo yazarı gibi bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Pastel Film’in Kanal D için hazırladığı dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor.

Usta yönetmenin Kapadokya’da çekeceği dizinin senaryosunu ise Azap Yolu, İffet, Tatar Ramazan, O Hayat Benim, İnsanlık Suçu ve Bir Mucize Olsun dizilerinin yazarı Can Sinan yazıyor. Can Sinan’ın son yazdığı İnsanlık Suçu ve Bir Mucize Olsun dizileri tutmamıştı. Ancak O Hayat Benim dizisi uzun yıllar ekranlarda kaldı. Bakalım Zümrüdü Anka dizisi izleyiciden nasıl bir not alacak?

Zümrüdü Anka dizisinin konusu ise henüz belli olmadı. Ancak dizinin Kapodakya’da çekilmesi ve isminden de yola çıkarak mitolojik bir aşk hikayesini anlatması bekleniyor. Pastel Film Star TV için de Güvercin isimli dizi hazırlığında. Zümrüdü Anka dizisi oyuncuları için görüşmeler sürüyor.

Zümrüdü Anka Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Zümrüdü Anka dizisi cast çalışmaları devam ederken dizide rol alacak oyuncu görüşmelerine Seçkin Özdemir ve hali hazırda Leke dizisinde rol alan Melis Sezen’in davet edildiği bilgisine ulaşıldı.

Seçkin Özdemir

1981 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu aslen Sinoplu’dur. Kocaeli’nde radyo programcılığı ile işe başlayan yakışıklı oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkez’inde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizi ve sinemaya yönelmiştir.

Yaban Gülü, Alyazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Acı Aşk, Kiralık Aşk, Ateş Böceği, Can Kırıkları gibi projelerde rol alan oyunu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Tehlikeli Karım dizisinde Alper karakterini canlandırmıştır.

seçkin özdemir

Son zamanlarda dizilerde istediği başarıyı bulamayan oyuncu Rezzan Çakır Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Fiziki yapısına dikkat eden ve vücut çalışmalarında bulunan oyuncu 1.80 cm boyunda 73 kg ağırlığındadır. Zümrüdü Anka dizisi için anlaşma sağlanırsa dizinin başrol oyuncusu olacak.

Melis Sezen

Hali hazırda Kanal D ekranlarında yayınlanan Leke dizisinde Yasemin karakteri ile başrol oynayan bir oyucunun Zümrüdü Anka isimli başka bir dizide rol alacak bilgisi diğer dizinin bittiği anlamına veya kadın oyuncu değişikliği olduğuna işaret ediyor.

Leke dizisinin 8. bölümü ile final yapacağı haberleri çıkmış ancak dizi sezon finali ile sona ermişti. Bu durum gelecek sezon dizide ciddi revizyona gidileceği ve dizinin devam ettirileceği şeklinde yorumlandı. Yapılacak değişiklikte kadın başrolün değişmesi gündemde olabilir. Bu nedenle Melis Sezen Zümrüdü Anka dizisinde izleyici karşısına çıkabilir.

melis sezen

Melis Sezen 1993 yılında İstanbul ilinde dünyaya geldi. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun oldu. 1.69 cm boyundadır. Siyah İnci, Şampiyon ve Leke rol aldığı bazı projelerdir.

Bunu Görmelisin >> Aşk Ağlatır Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Siz Zümrüdü Anka dizisinde birlikte rol almaları kesinleşirse Melis Sezen ve Seçkin Özdemir’i birlikte nasıl değerlendiriyorsunuz?

Zümrüdü Anka Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.